Genel

Yeni Başlayanlar İçin En İyi Üç Hileli Sihirbazlık Destesi

sihirbazlik

El Çabuklukluğu Yeteneklerinizi Kullanmak Tabiki Harikadır !

Ancak bazen, repertuarımızda HİÇBİR zor hamle gerektirmeyen bir veya iki numaraya sahip olmak güzeldir. Bu kolayca sunulabilen hileler, şaşırtıcı şekilde izleyicinizin göreceği en güçlü etkilerden biri olabilir.

Bu tam olarak bu yazımızda bahseceğimiz hileli desteleri kullanarak başarabileceğiniz bir şey…

Şimdi, ortalıkta bir sürü farklı hileli deste var. Bu ayrıca kaçınılmaz olarak, birçok KÖTÜ hileli deste olduğu anlamına da gelir. Bunlar, seyirci tarafından yapılan gerçek bir yakından incelemeden sınıfta kalacak veya belki de ÇOK sınırlı açıları olan hileli desteler olabilir ve doğal olarak bunlardan kaçınmak istiyorsunuz!

Peki hangi hileli destelerin işe yarar nitelikte olduğunu nasıl anlarsınız? Bu blog yazısında açıklayacağımız şey bu. Yeni başlayanlar için en sevdiğimiz hileli sihirbazlık destelerinden üçünü ve bunların sizin için bu desteleri seçmenin doğru olup olmadığını öğreneceksiniz.

3.ONE WAY FORCE DECK

One Way Force Deck - Sihirbazlık Destesi

One Way Force Deck, 52 kartlık dış görünümü normal olan bir destedir. Kartlar tamamen normal standartlardaki nitelikte ve deste de öyle.

Sırrı ise bütün kartların aynı olması…

Doğru duydunuz. Destedeki 52 kartın her biri aynıdır. Örneğin, One Way Force Deck’in tamamı Karo 9’dan oluşabilir. Şimdi, ne düşündüğünü biliyorum…”Bu kitaptaki en eski hileli deste değil mi? Bu konuda kimseyi kandıramam!” Bir One Way Force destesi satın almak, duyduğunuz en iyi fikir olmayabilir. Fakat aslında her şey onu “NASIL” kullandığınızla ilgilidir. Bu desteyi kullanırken biraz farklı düşünmek gerekir. Bence One Way Force Deck’i ‘ana’ etki olarak kullanmamalısınız. Bunun yerine, diğer etkileri desteklemek ve güçlendirmek için kullanmanız çok daha iyi olur.

One Way Force kullandığınız “ana” deste ise, insanların onu incelemek veya kontrol etmek istemesi çok olasıdır. Ancak bunu yalnızca belli bir numaradaki yan aktör ve ikinci bir deste olarak ortaya çıkarırsanız, inanın bana insanlar genellikle ikinci desteyi incelemeyi unuturlar.

One Way Force Deck Sihirbazlık destesi için buradan sipariş verebilirsiniz.

2.STRİPPER DECK

Stripper Sihirbazlık Destesi MaviStripper Deck, aldığım ilk hile destesiydi ve kesinlikle benim sihirbazlığa ‘bağlanmamda’ büyük rol oynadı. Seyirciler için neredeyse görünmez olan ve yüzlerce farklı şekilde kullanılabilen çok yönlü bir hileli deste!

Çok fazla açıklama yapmadan anlatmak gerekirse, Stripper Destesi tüm sihirli amaçlar için normal gözüken bir kart destesidir, karıştırdıktan sonra bile destede numaranız sırasında belirlediğiniz kartları hemen bulunabilir hale getirmek için her kartı herhangi bir konumdan çıkarabilirsiniz. Bu işlemin yapılması yaklaşık bir saniye sürer ve izleyicinin gözlerinin önünde yapılabilir.

Bu hamlede ustalaştıktan sonra (ve gerçekten çok kolay), size yepyeni bir kart numaraları dünyasının kapıları açılacak.

Stripper Deck’in en sevdiğim kullanımlarından biri “güvenli liman” olarak kullanılabilmesidir. Bununla demek istediğim, standart kart numaranızı her zamanki gibi yapabilirsiniz, ancak ihtiyacınız olursa ( seyircinin desteyi karıştırmak istemesi gibi) size bu meydan okumadan bir çıkış noktası verebilir. Dolayısıyla, iddialı kart rutinini yapıyorsanız ve tarafınıza izleyiciniz tarafından bir meydan okuma gelirse ve hata yaptığınızı fark ederseniz – Stripper Deck sizi bu durumdan kolaylıkla kurtarabilir.

Bu destelerle gözleriniz kapalı, elleriniz arkanızda veya hatta göz bağınız varken  bile performans sergileyebilirsiniz!

Stripper Deck Sihirbazlık destesi için buradan sipariş verebilirsiniz.

 

1.BRAINWAVE DECK

Brainwave Deck (Sihirbazlık Destesi) MaviBrain Wave Deck Sihirbazlık Destesi ile eşi benzeri görülmemiş sihirli mucizeler yaratabilirsiniz ! Seyircilerin yanında bir iskambil destesini çıkardığınızı ve evinizden ayrılmadan önce bir tahmin yaptığınızı açıkladığınızı hayal edin. Seyirciden düşünerek herhangi bir kart seçmesini istersiniz. Desteyi yavaşça açarsınız ve tek arka yüzü farklı renkli bir kart gösterirsiniz. Kartın ön yüzü seyircinin seçmiş olduğu kartla aynıdır. Daha sonra kartı yavaşça ters çevirirsiniz ve kartın arka yüzü de tamamen farklıdır.!

Zorlama yok – bu tamamen özgür bir seçimdir.

Sihirbazlık sunumlarınız için harika bir opener!  Daha da iyisi, gerçekleştireceğiniz en kolay efektlerden biridir.

Brainwave Deck Sihirbazlık destesi için buradan sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir