TESLİMAT BİLGİLERİ

50iki.com üzerinde satılan tüm ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya teslim edilen ürünler genellikle 1 ile 3 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir.

Kargo firması, siparişlerinizi iş günlerinde 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

Satın almış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo firması aracılığı ile yapılmaktadır. 

50iki.com üzerinden aldığınız ürünlerinizin teslimat ücretini siparişiniz sırasında ödersiniz. Ayrıca kargo firmasına bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Kargo firmasının herhangi bir ücret talep etmesi durumunda lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Yurtiçi kargo gibi özel kargo firmalarının hizmet veremediği yerleşim birimlerine uzak olan köylere olan gönderimin PTT ile yapılmasını istiyorsanız bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

İPTAL VE İADE KOŞULARI

50iki.com üzerinden satın aldığınız ürünleri, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde 50iki.com'a başvurarak, aşağıda yer alan iade koşulları dahilinde iade edebilirsiniz. Eğer siparişiniz henüz kargoya verilmemiş ise bizim ile iletişim bölümünden iletişime geçerekt direkt iptal işlemi talep edebilirsiniz.

KOŞULLAR

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.

Ayrıca 50iki üzerindeki ürünlerin çoğu müşterileri profilimiz gereği koleksiyon amaçlı olarak kullanıldığından yeniden satılabilirliğine zarar vermemek amacıyla, ürünlerin kargo ambalajı dışındaki fabrikasyon mühürlü jelatinleri veya yapıştırıcılı mühürleri açılmamış olmalıdır.

Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde iade işleminiz kabul edilmez.

Ticari sır ihtiva eden ürünlerin iadesi, satın alındıktan sonra mal ile satılan sır öğrenildiği için  ve bu sırrın iadesi teorik olarak mümkün olamayacağı için iadesi kabul edilmez. (Sihirbazlık numaraları sırları gibi.)

İade sebebinin nedeni 50iki kaynaklı bir kusur olması durumunda geri iade için kargo masrafı tarafımızdan karşılanır.

50iki.com Türkiye'nin ilk ve en büyük online sihirbazlık ve oyun kartları mağazası olarak siz müşterilerimizin fikir, görüş ve önerilerine daima açıktır! Bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz.

www.50iki.com